Home Shqipëri
Aksident në Kavajë, në gjendje të rëndë një grua
Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetet të Kavajës.

Bëhet e ditur se një person me motor është përplasur me një tjetër automjet.

Si pasojë ka mbetur e plagosur një grua me inicialet L.K.

Po ashtu e ditur bëhet edhe se ajo është 46 vjeç.

Gruaja është në gjendje të rëndë për jetën dhe është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kryemadhi: Shumë shpejt shqiptarët do të mbetetn pa rroga
"Nuk ka ndarje, jemi një komb", Vedat Muriqi: Nuk kam marrë kurrë ftesë nga Kombëtarja shqiptare
Kryeministri i Holandës: Shqipëria, "JO" e madhe
Ngjela sfidon Francën për negociatat: I vogli Macron nuk i bën dot gjë Shqipërisë
Mediat italiane: Franca vë veton kundër çeljes së negociatave

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media