Home Shqipëri
Situatë e frikshme në Elbasan: Smogu kanceroz që del nga frabrikat mbulon lagjet (VIDEO)
Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar gjatë ditës së sotme pamje të ardhura në Facebook-un e tij nga Elbasani ku duket situata e frikshme me ndotjen.

Në reagimin e tij në Facebook, ndaj pamjeve të trishta të dërguara sot nga qytetarët, Berisha akuzon: “Elbasani i mbuluar nga tym i zi. Narkoshteti merr ryshfete dhe bën sehir! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital,” nënvizon ai.
Përshëndetje z Sali Berisha .

Ky është tymi në Elbasan, që po na helmon përditë. Qeveria,bashkia por edhe mediat të paguara heshtin. Ju lutem postojeni të marrin vesh të gjithë shqiptarët gjendjen në të cilën jemi!
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aksident i rëndë në Divjakë, dy makina përfundojnë në karburant
U arrestua pas protestës së sotme në Shkodër, lirohet kreu i FRPD
I zënë pritë policit pasi kishte arrestuar njërin prej tyre një natë më parë, në pranga dy të rinjtë
Arrestimi i kreut të FRPD-së, PD njofton lëvizjen e radhës
Ishin shpallur të humbura, gjenden dy turistet në Bjeshkët e Nemuna

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media