Home Shqipëri
Shqipëria me fat, Turqisë i mungon ylli i ekipit
Fiks pas një muaji Kombëtraja shqiptare do të luajë në transfertë ndaj Turqisë.

Por së fundmi një lajm mjaft i mirë vjën për Kombëtaren tonë teksa Turqia do të jetë pa yllin e ekpit Cengiz Under.

Under, i cili u dëmtua pak ditë më parë në stërvitje me kombëtaren turke duke humbur edhe sfidat ndaj Andorrës dhe Moldavisë, do të qëndrojë jashtë fushave të futbollit për minimalisht 5 javë, duke mos qënë i gatshëm ndaj Shqipërisë.Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Policia zbarkon tek "Syri.net" dhe "Shekulli Online" pas lajmit për tërmetin
Ministrja e Mbrojtjes qëtëson qytetarët: Nuk parashikohen tërmete
Sizmologu Ormeni pas njoftimeve të rreme për termet: I ftoj qytetaret të jene të qetë
Një "fake news" derdh Tiranën rrugëve: Banorët kanë dalë jashtë pas thashethemit për një tërmet të madh (VIDEO)
Tërmeti krijon sërish panik në Tiranë, banorët dalin në rrugë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media