Home Shqipëri
Ilir Meta zbulon se çfarë do të ndodhë me 11 tetor
Ilir Meta nga një koferencë për mediat ka bërë me dije se është i gatshëm që të shkoj në Komisionin e Venecias në 11 tetor, ku do jepet dhe mendimi përfundimtar për shkarkimin ose jo të tij.

Meta u shpreh se në 11 tetor nuk do ndodh asgjë, pasi u shpreh se nuk ka shkelur asnjë ligj.

Meta tha:

“Data 11 tetor do të jetë e mirë, pasi Presidenti nuk ka shkelur asnjë ligj, por e ka mbrojtur atë. Kjo datë ësthë për të shmangur datën 18 tetor që është një datë shumë e rëndësishme. Presidenti në 11 tetor është i gatshëm që të shkoj në Venecia”.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E FUNDIT/ Policia zbarkon tek "Syri.net" dhe "Shekulli Online" pas lajmit për tërmetin
Ministrja e Mbrojtjes qëtëson qytetarët: Nuk parashikohen tërmete
Sizmologu Ormeni pas njoftimeve të rreme për termet: I ftoj qytetaret të jene të qetë
Një "fake news" derdh Tiranën rrugëve: Banorët kanë dalë jashtë pas thashethemit për një tërmet të madh (VIDEO)
Tërmeti krijon sërish panik në Tiranë, banorët dalin në rrugë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media