Home Shqipëri
Tragjike, burri godet me sëpatë të afërmet e tij
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Gumenisë të Vlorës, ku një burrë

Por burime, bëjnë me dije se burri ka goditur me sëpatë gruan dhe vajzën e xhaxhait të tij.

Të afërmit kanë njoftuar policinë për ngjarjen.

Nga spitali bëhet me dije se të lënduarat janë jashtë rrezikut për jetën.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Më i fuqishmi i 30 viteve të fundit, flet sizmiologu: Janë ndjerë mbi 300 lëkundje
Tërmeti apokaliptik: Instituti gjerman tregon sa rrezikohet Shqipëria
U hodh nga ballkoni me djalin e mitur në krah, nëna rrëfen tmerrin nga tërmeti
Të dhëna zyrtare: Ministria e Shëndetësisë jep informacion mbi gjendjen e të plagosurve
Pamje rrëqethëse: Çfarë la pas tërmeti apokaliptik (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media