Home Shqipëri
Përfshihet nga flakët kabina elektrike, qindra familje pa energji
Një kabinë elektrike është përfshirë nga flakët dukje e nxjerrë jashtë funksionit trnsformatorin që furnizon banorët me energji në Fushë-Krujë.

Mësohet se ngjarja ka nndodhur gjatë orëve të mbrëmjes ndërsa mbi 500 familje në lagjen “Kastrioti” kanë mbetur pa energji elektrike.

Ende nuk dihet arsyeja e këtij zjarri ndërsa mësohet se në vendngjarje kanë mbërritur edhe punonjësit e shërbimit zjarrëfikës.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Publikohet raporti: Ku renditet Shqipëria në listën e rrezikut të tërmeteve
Me makina luksoze dhe armë, kush është i "forti" i Fushë Krujës që iu bë atentat mbrëmë
Rëndohet bilanci në Durrës, 188 banesa dhe 9 pallate të krisura
Tërmetet shkundin Shqipërinë, mediat e huaja lajm të parë
Tërmet te Barcelona, Valverde pranë shkarkimit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media