Home Shqipëri
Kapen 20 kg drogë në Korfuz, arrestohet 29-vjeçari shqiptar
Korfuz, kapen mbi 20 kg marijuane, arrestohet 1 shqiptar, ne kerkim 2 te tjere. Droga u kap ne veri te ishullit, ne nje zone pyjore prane bregdetit.

Droga e ndare ne dy canta, e futur ne 18 pako me peshe totale 20 kg 860 gram marijuane. Ne pranga nje shqiptar 29-vjec, ne kerkim dy shqiptare 19 dhe 20-vjec.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Më i fuqishmi i 30 viteve të fundit, flet sizmiologu: Janë ndjerë mbi 300 lëkundje
Tërmeti apokaliptik: Instituti gjerman tregon sa rrezikohet Shqipëria
U hodh nga ballkoni me djalin e mitur në krah, nëna rrëfen tmerrin nga tërmeti
Të dhëna zyrtare: Ministria e Shëndetësisë jep informacion mbi gjendjen e të plagosurve
Pamje rrëqethëse: Çfarë la pas tërmeti apokaliptik (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media