Home Shqipëri
Punimet te Ekonomiku, çahet tubacioni i ujit të pijshëm, përmbyt rrugën (VIDEO)
Rruga e Elbasanit pranë fakultetit Ekonomik është përmbytur nga uji pasi firma që kryen punimet në këtë aks rrugor ka çarë aksidentalisht një tub uji të pijshëm.

Pamjet video të ardhura në redaksinë e Albeu.com tregojnë ujin që del me presion nga tubi dhe ka pushtuar rrugën. Punimet në këtë segment kanë nisur prej disa kohësh nga bashkia e Tiranës me qëllim shmangien e përmbytjeve në periudhën e dimrit.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rëndohet bilanci në Durrës, 188 banesa dhe 9 pallate të krisura
Tërmetet shkundin Shqipërinë, mediat e huaja lajm të parë
Tërmet te Barcelona, Valverde pranë shkarkimit
Më i fuqishmi i 30 viteve të fundit, flet sizmiologu: Janë ndjerë mbi 300 lëkundje
Tërmeti apokaliptik: Instituti gjerman tregon sa rrezikohet Shqipëria

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media