Home Shqipëri
Policia zbarkon tek "Syri" dhe "Shekulli Online" pas lajmit për tërmetin
Një numër i madh efektivësh policie gjenden aktualisht në zyrat e portalit "Syri.net" dhe "Shekulli Online" duke shoqëruar në komisariat gazetarët e turnit të dytë.

Veprimi erdhi pas lajmit për se një tërmet i madh pritej në Tiranë dhe se qytetarët duhej të dilnin nga shtëpitë. Ky lajm si edhe tërmeti i orës 22:08 bënë që banorët e Tiranës të dilnin në rrugë dhe parqe të trembur dhe në pritje të tërmetit të parashikuar.

Një gjë e tillë ishte publikuar gjatë ditës së sotme edhe në media të tjera të mëdha në Shqipëri që i referoheshin një sizmiologu grek duke rritur dozat e panikut tek qytetarët e Tiranës. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjykata jep vendimin për Mihal Kokëdhimën
Rrogë dhe pas përfundimit të mandatit, sa paguhen deputetët dhe ministrat
Gjykata refuzon për të dytën herë lirimin e Mihal Kokëdhimës
Ambasada amerikane paralajmëron zgjerimin e "listës së zezë" pas Llallës, Doshit dhe Dakos (VIDEO)
Mendoheshin të zhdukura, kamerat regjistrojnë kafshët e ralla në Prespë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media