Home Shqipëri
Fshihet muralja me të moshuarit lakuriq në Tiranë
Pas kritikave të shumta është fshirë muralja e dy të moshuarve lakuriq e pikturuar, në fasadën e një pallati në Tiranën e Re.


Muralja në fjaë solli mjaft polemika mes qytetarëve dhe më së shumti kritika në drejtim të Bashkisë së Tiranës, e cila ka bashkëpunuar me një sërë artistësh për të pikturuar ndërtesat në kryeqytet.


Por kjo pikturë mori kritika të ashpra për shkak jo vetëm të nudititetit, por edhe prej faktit se burri i moshuar e tërhiqte me litar figurën e gruas.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama-gazetares: Kur mjekra ime të bëhet më gjatë se flokët e tua do futemi në BE!
"S'kam përgjegjësi!" Rama i qetë tall Nard Ndokën: Më të do hapeshin negociatat!
Rama bëhet gati për një takim me Kurtin
Ramës nuk i del inati me Macron: Ai duhet vetë të bëjë më shumë
I dështoi arratisja, Toma sfidon policët: Unë do dal nga këtu!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media