Home Shqipëri
Mesila Doda akuzon Ramën: Ka shitur Çamët!
Sekretarja e përgjithshme e PDIU- së, Mesila Doda, ka bërë akuza të forta për kryeministrin Rama sa i takon çështjes çame.

E ftuar në studon e “ABC News”, Doda akuzon kryeministrin Rama, se e ka shitur dhe keqpërdorur çështjen çame.

Madje ajo shtoi më tej se dikur kryeministri ngrinte zërin në mbrotje të çështjes çame, e ndërsa tashmë gjerat kanë ndryshuar.

Mesila deklaroi se Rama ka arritur deri aty, sa të të heqë nga librat e historisë çështjen çame.

“Rama e ka keqpërdoruar çështjen çame. E kemi parë kur dikur ngrinte zërin në mbrojtje të çështjes çame, por e kemi parë sesi e ka shitur dhe ka harruar çështjen çame, ka arritur deri aty sa të heqë nga librat e historisë çështjen çame.

Do keni shkresa pas ca ditësh për çështjen çame. Flitet për diçka shumë të rëndë”, tha ajo.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Rama-gazetares: Kur mjekra ime të bëhet më gjatë se flokët e tua do futemi në BE!
"S'kam përgjegjësi!" Rama i qetë tall Nard Ndokën: Më të do hapeshin negociatat!
Rama bëhet gati për një takim me Kurtin
Ramës nuk i del inati me Macron: Ai duhet vetë të bëjë më shumë
I dështoi arratisja, Toma sfidon policët: Unë do dal nga këtu!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media