Home Shqipëri
Po udhëtonte me motorr, turisti përfundon në lumin Kir
Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Prekal-Kir, Shkodër.

Një turist zviceran ka dalë nga rruga teksa po udhëtonte me motorr dhe ka rënë disa metra poshtë shtratit të lumit Kir.

Si pasojë e aksidentit ai ka marrë disa plagë dhe po transpotohet në spitalin e Shkodrës.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dramë në Bruksel, Makron lëshon takimin pas kritikave nga shtetet tjera përse refuzoi Maqedoninë e Veriut
"Ka një problem në këtë vend...": Zbardhet argumenti kryesor pse Franca tha "JO" për Shqipërinë
Zbulohet data e inagurimit të "Arenës Kombëtare", caktohen edhe çmimet e biletave
Rama nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi: Faji i Francës dhe Gjermanisë
Rama flet pas disfatës së negociatave, qytetarët: Jep dorëheqjen!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media