Home Shqipëri
Meta shtron tavolinën me djathë e domate (FOTO LAJM)
Meta ka darkuar mbrëmjen e sotme me aktorin e humorit Bes Kallaku, i cili ka publikuar një foto në Instastory, ku të dy shfaqen duke ngrënë.

Ndryshe nga sa jemi mësuar duke i parë në darka luksoze, sot ata kanë shijuar ushqimet bio.


Sikundër duket nga tavolina që kanë shtruar, ata janë duke konsumuar vetëm djathë e domate, shoqëruar me verë të kuqe.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Dramë në Bruksel, Makron lëshon takimin pas kritikave nga shtetet tjera përse refuzoi Maqedoninë e Veriut
"Ka një problem në këtë vend...": Zbardhet argumenti kryesor pse Franca tha "JO" për Shqipërinë
Zbulohet data e inagurimit të "Arenës Kombëtare", caktohen edhe çmimet e biletave
Rama nuk merr përsipër asnjë përgjegjësi: Faji i Francës dhe Gjermanisë
Rama flet pas disfatës së negociatave, qytetarët: Jep dorëheqjen!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media