Home Shqipëri
E mbani mend Jermey Menez? Ish-futbollisti i Milanit e kalon natën me prostituta (VIDEO)
Sulmuesi francez, i cili në të kaluarën nga veshur fanellën e shumë klubeve të njohura Europiane, si Milani, PSG dhe Roma është filmuar me prostituta në shtëpi, teksa tavolina ishte e mbushur me drogë dhe alkool, gjatë një festa të organizuar nga vetë futbollisti.

Disa video të futbollistit Zheremi Menez, nën praninë e prostitutave janë duke bërë xhiron e internetit në rrjetet sociale.

Këto situata kanë ndodhur në Meksikë, teksa Menez u aktivizua në sezonin 2018-2019 me FC America, ku në 18 takime realizoi 5 gola.

Së fundmi 32-vjeçari është kthyer në Francë, teksa iu bashkua skuadrës Paris FC që militon në Ligën e dytë. Ndiqni videon deri në fund.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjykata jep vendimin për Mihal Kokëdhimën
Rrogë dhe pas përfundimit të mandatit, sa paguhen deputetët dhe ministrat
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM)
Gjykata refuzon për të dytën herë lirimin e Mihal Kokëdhimës
Ambasada amerikane paralajmëron zgjerimin e "listës së zezë" pas Llallës, Doshit dhe Dakos (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media