Home Shqipëri
Kush është vajza për të cilën plasi në Kavajë, tre fëmijët ishin në banesë
Detaje të reja janë zbardhur nga Kavaja në lidhje me ngjarjen e rëndë që tronditi sot në mëngjes qytetin.

Nga kjo ngjarje mbeti i vdekur Dritan Hoxholli, ndërsa u plagos polici B.Toci. Policia dyshon se ngjarja ndodhi për shkaqe xhelozie pasi të dy burrat kishin lidhje me një grua që e kishte bashkëshortin emigrant në Gjermani.

Ndërkohe, është zbuluar edhe identiteti i vajzës në shtëpinë e së cilës ndodhi ngjarja. Ajo është M.Qatja.

Abcnews raporton se në shtëpi në momentin e ngjarjes ndodheshin edhe tre fëmijët e të resë, të cilët kanë shpëtuar pa dëmtime për fat të mirë

Policia dyshon se ngjarja ndodhi për shkaqe xhelozie pasi të dy burrat kishin lidhje me një grua që e kishte bashkëshortin emigrant në Gjermani.

Ndërkohë viktima mësohet se kishte dy emra, Dritan Hoxholli dhe Tan Peza. /abcnews.al/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjykata jep vendimin për Mihal Kokëdhimën
Rrogë dhe pas përfundimit të mandatit, sa paguhen deputetët dhe ministrat
RTSH pa "frena", transmeton hapur skena lesbizmi (FOTO LAJM)
Gjykata refuzon për të dytën herë lirimin e Mihal Kokëdhimës
Ambasada amerikane paralajmëron zgjerimin e "listës së zezë" pas Llallës, Doshit dhe Dakos (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media