Home Shqipëri
Rama flet pas disfatës së negociatave, qytetarët: Jep dorëheqjen!
Kryeministri Edi Rama në një deklaratë për mediat po flet në lidhje me përgjigjen negative që mori sot Shqipëria për hapjen e negociatave.

Ndërkohë që kryeministri Rama shpjegon sipas tij arsyet përse Shqipëria mori një tjetër përgjigje negative për negociatat, komentuesit në masë i kërkojnë atij dorëheqjen.

Disa nga komentet:

Jep dorëheqjen dhe të mbaj mend populli një gjë të mirë nga ti, se asgjë ske bërë

Jep dorëheqjen!

Sapo të ikësh ti, do të hyjmë në BE

Je bërë si shtriga e Borëbardhës o kapedan, jep dorëheqjen! /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kosova nuk i reziston Anglisë, e mbyll në disavantazh pjesën e parë (VIDEO)
Shkak prona, vëllezërit bëhen gati të vrasin njëri- tjetrin në Tiranë
Mbrojtja e përgjumur, Anglia shënon ndaj Kosovës (VIDEO)
Meta u kërkoi takim urgjent, përgjigjet hapur opozita
Plisat i vënë flakën, dhurojnë spektakël në rrugën drejt stadiumit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media