Home Shqipëri
"S'kam përgjegjësi!" Rama i qetë tall Nard Ndokën: Më të do hapeshin negociatat!
Kryeministri Edi Rama nuk pranon të mbajë asnjë përgjegjësi mbi moshapjen e negociatave.

Rama jo vetëm që nuk pranon përgjegjësi mbi dështimin por ka ironizuar keq edhe opozitën.

Gjatë një deklarate për mediat, Rama tha me ironi se nëse në vend të Gentit do të ishte Nard Ndoka Shqipëria do të kishte siguaruar integrimin.

“Është përgjegjësia e ime pse Franca dhe Gjemrania kanë një qasje të ndryshme për zgjedimin e BE-së?

Është përgjegjësia ime pse zhvillohet zgjedhje europiane në këtë kohë? Nëse në vend të Geniti do të ishte Nard Ndoka do të kishim siguruar integrimin!”– u shpreh Rama.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Plisat i vënë flakën, dhurojnë spektakël në rrugën drejt stadiumit (VIDEO)
Zbulohen shifrat alarmante të vdekjeve nga infeksionet në spitale
Tifozat "Kuq e Zi" nisen drejt stadiumit, super atmosferë (VIDEO)
Si parashikohet moti për ditët në vijim: reshje dhe temperatura të ulëta
Vjehrra- nuses: S’dua ta takoj, se më ngrihen nervat dhe vetëm të vritem me atë

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media