Home Shqipëri
Kujtim Gjuzi e quajti kryeministre, reagon Elisa Spiropali
Ministrja për qeverinë Elisa Spiroapli ka komentuar deklaratën e deputetit Kujtim Gjuzi, i cili e cilësoi si kryeministre të ardhme teksa kjo e fundit drejtoi në Kuvend intepelancën me deputetët e opozitës lidhur me rastin e Alvin Berishës.

E ftuar në “45 minuta”, Spiropali u pyet nga gazetari Denis Minga rreth këtyre deklaratave, të cilat i cilësoi ekzotike.

“Gjuzi shquhet për deklaratat e tij ekzotike.

Pse u caktova unë duhet pyetur kur Unë jam ministre për Marrëdhënie me Parlamentin dhe më takon mua ta bëj këtë detyrë kur kryeministri nuk mundet,”- tha Spiropali.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
I mbijetoi luftës me COVID-19, Silva Bino mesazh qytetarëve (VIDEO)
Furnizonin me "mall" zonën në Tiranë, si u kapën dy të rinjtë
Nga "takimi" me Skënderbeun te jeta familjare, Elisa Spiropali rrëfehet si asnjëherë (FOTO&VIDEO)
Policia me drager, nami me shpejtësi në rrugët e Tiranës
Zjarri i madh pushton servisin në Elbasan, shkrumbohen makinat

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media