Home Shqipëri
Në kërkim nga policia flet live për AbcNews: Isha i sëmurë në Turqi
"Nuk kam asnjë lidhje me atentatin e bërë ndaj prokurorit Ndoj"

Kështu ka deklaruar Julian Sula, i shpallur në kërkim për atentatin e ndodhur pak ditë më parë në Durrës ndaj prokurorit Arjan Ndoj, ku humbi jetën shoferi i këtij të fundit.

Në një lidhje të drejpërdrejtë telefonike për ABC News, Julian Sula, tha se ka qenë në Turqi dhe nuk ia ka idenë pse është shpallur në kërkim nga policia.

"Nuk e di se sot erdha kam qenë vizitë në Turqi se jam keq nga mushkëritë, flas me avokatin i thashë pse më kërkojnë dhe foli avokati me shefin e komisariatit dhe drejtorin dhe ata i thanë nga ne nuk ka gjë. i pyeti pse i keni vajtur kontroll".

Ndërkohë policia e Shtetit mbrëmjen e kaluar ka ushtruar kontroll në Lushnje për të vënë në pranga Sulën, i cili si duket nuk ka qënë në Shqipëri. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Furnizonin me "mall" zonën në Tiranë, si u kapën dy të rinjtë
Nga "takimi" me Skënderbeun te jeta familjare, Elisa Spiropali rrëfehet si asnjëherë (FOTO&VIDEO)
Policia me drager, nami me shpejtësi në rrugët e Tiranës
Zjarri i madh pushton servisin në Elbasan, shkrumbohen makinat
HOROSKOPl/ Planet e ditës do të pësojnë disa ndryshime për shkak të një situate të re

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media