Home Shqipëri
Burrë?! Kjo grua është e dashuruar me avionin Boeing 737 (FOTO LAJM)
Dashuria është ndjenja sublime rreth të cilës zhvillohen ngjarjet më të rëndësishme në botë.

Por dashuria ka forma të ndryshme. Kemi dëgjuar të ketë ndjenja të pastra mes njerëzve, njerëzve dhe kafshëve, por rrallë, shumë rrallë do të dëgjoni për një njeri që ka rënë në dashuri me një avion.

Ajo quhet Michelle dhe është e bindur se jeta e saj duhet të lidhet me një avion Boeing 737, shkruan albeu.com.

Michelle e dinte se ka rënë në dashuri me këtë avion që në momentin që sytë e saj e panë atë, gjatë një fluturimi.

"Ishte dita më e lumtur e jetës time. Ndoshta për shkak të anatomisë së tij, ndoshta për shkak të mënyrës së përkryer që është ndërtuar.

Unë mendoj se Boeing 737 është shumë seksi dhe se e ndjej praninë e tij vetëm kur unë fluturoj me të"- thotë ajo duke mos e mohuar për asnjë moment ndjenjën e saj për avionin në fjalë. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kujdes! Këta individë nuk duhet të vaksinohen me vaksinën kundër gripi
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Vendosi të mos bëhet deputet, Haradinaj tregon arsyet
Zbulohet shifra e majme që duhet të paguajnë ekipet shqiptare për të luajtur një ndeshje në stadiumin e ri
Zëri i Amerikës: Meta, thirrje për Referendum në "mbrojtje të Republikës"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media