Home Shqipëri
Gjendet një trup i pajetë në bregun e Durrësit
Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në bregun e Durrësit.

Sipas informacioneve paraprake, trupi është gjetur rreth 6 milje larg bregut të plazhit të Durrësit.

Ka qenë peshkarexha "Primo" që e ka gjetur kufomën teksa po kthehej nga gjuetia.

Me pas eshte njoftuar policia dhe trupi eshte derguar ne morgun e qytetit. Trupi duket i dekompozuar, dhe thuhet se duhet te kete kaluar kohe te gjate ne uje.

Aktualisht nuk dihet akoma se kujt i përket trupi i gjetur. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kujdes! Këta individë nuk duhet të vaksinohen me vaksinën kundër gripi
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Vendosi të mos bëhet deputet, Haradinaj tregon arsyet
Zbulohet shifra e majme që duhet të paguajnë ekipet shqiptare për të luajtur një ndeshje në stadiumin e ri
Zëri i Amerikës: Meta, thirrje për Referendum në "mbrojtje të Republikës"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media