Home Shqipëri
Keni bërë plane për fundjavën? Mësoni a do të mbajë moti
Gjatë fundjavës në vendin tonë nuk do të mungojnë reshjet e shiut. Megjithatë paraditja e së shtunës do të paraqitet me kthjellime. Prej së hënës reshjet do të ndalen duke ja lënë vendin kthjellimeve.

"Paraditja e ditës së shtunë do të paraqitet me mot të kthjellët, por në orët e vona të pasdites të ditës së shtunë do të kemi rikthim të vranësirave dhe reshjeve të shiut. Gjatë mbrëmjes së të shtunës dhe mëngjesin e së dielës parashikohet që të kemi shira mesatar në të gjithë territorin"

Sipas Meteoalb, shirat nuk do të mungojnë përgjatë 15 ditëve të para të muajit nëntor, e pranueshme për stinën në të cilën ndodhemi.

"15-ditëshi i parë i muajit nëntor paraqitet i paqëndrueshëm dhe me vransira në territorin shqiptar. Parametri i erës do të mbetet problematik sidomos në det të hapur"

Sa i përket temperaturave të ajrit sinoptikanët thonë se do të ketë ulje të lehta, të cilat do të variojnë nga 4 deri në 19 gradë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kujdes! Këta individë nuk duhet të vaksinohen me vaksinën kundër gripi
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Vendosi të mos bëhet deputet, Haradinaj tregon arsyet
Zbulohet shifra e majme që duhet të paguajnë ekipet shqiptare për të luajtur një ndeshje në stadiumin e ri
Zëri i Amerikës: Meta, thirrje për Referendum në "mbrojtje të Republikës"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media