Home Shqipëri
Tentoi të fuste "bar" në burg, vihet në pranga oficeri në Rrogozhinë
Duket se rastet e hyrjes së drogërave apo aparatëve celularë nëpër burgjet shqiptare janë shtuar.

Kështu këtë herë një oficer i Policisë së Burgut të Rrogozhinës është prangosur pasi ka tentuar të fuste rreth 60 gr lëndë narkotike e dyshuar si Kanabis Sativa brenda ambienteve të institucionit të vuajtjes së dënimit.

Emri i oficerit të ndaluar mësohet se është Pëllumb Sinani ndërkohë ende nuk dihet se ku ka marrë sasinë e drogës Sinani dhe se cili ishte dëstinacioni i saj, por dyshohet se ishte porositur nga ndonjë i burgosur.

Ndërkohë pritet që nga hetimet të zbulohen më tepër detaje për të kuptuar edhe përfshirjen e ndonjë personi tjetër në këtë vepër penale.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kujdes! Këta individë nuk duhet të vaksinohen me vaksinën kundër gripi
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Vendosi të mos bëhet deputet, Haradinaj tregon arsyet
Zbulohet shifra e majme që duhet të paguajnë ekipet shqiptare për të luajtur një ndeshje në stadiumin e ri
Zëri i Amerikës: Meta, thirrje për Referendum në "mbrojtje të Republikës"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media