Home Shqipëri
Rama me dorë të hekurt: Brenda nëntorit nis furtuna!
Kryeministri Edi Rama ka bërë edhe njëherë paralajmërimin e fortë se shumë shpejt, madje brenda muajit nëntor do të nisë “furtuna mbi foletë e krimit dhe korbat e KÇK” duke nënkuptuar këtu ata që përfshihën në grupin "Kap ça të kapësh".

Më një postim në Twitter, kreu i qeverisë rrëfen se e ka nisur ditën me grupin e punës për Ligjin Special kundër krimit të organizuar.

Postimi i Plotë i Ramës

Kur dal përditë pse del përditë pse del përditë, kur s’dal ca ditë çfarë ka që s’del përditë, historia e vjetër hip se të vrava zbrit se të vrava.
Sot e kam nisur ditën me grupin e punës për Ligjin Special kundër krimit të organizuar+masat kundër KÇK që po finalizohen në letër

Brenda nëntorit fillon furtuna mbi foletë e krimit dhe korbat e KÇK
Tani për Ohër ku nisin sot takimet për marrëveshjet e bashkëpunimit rajonal dhe nesër bëhet mbledhja e radhës ku janë ftuar të gjitha vendet e Ballkanit Perëndimor + partnerët europianë të nismave rajonale. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kujdes! Këta individë nuk duhet të vaksinohen me vaksinën kundër gripi
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Vendosi të mos bëhet deputet, Haradinaj tregon arsyet
Zbulohet shifra e majme që duhet të paguajnë ekipet shqiptare për të luajtur një ndeshje në stadiumin e ri
Zëri i Amerikës: Meta, thirrje për Referendum në "mbrojtje të Republikës"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media