Home Shqipëri
Plot me "mall" në bagazh, si u kap makina pak kilometra larg kufirit me Shqipërinë
38 kilogram janë sekuestruar në një makinë në zonën e Sajadës, Igumenicë.

Pasi kanë ndaluar automjetin, grekët kanë konstatuar se në bagazh dhe sediljet e pasme gjendeshin 37 pako me rreth 38 kilogram marijuanë.

Në pranga ranë dy persona, por ende nuk dihet origjina, dyshimet e para janë se janë shqiptarë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Presidenti i Milanit në telashe, Prokuroria kërkon dënimin me 6 vite burg
Me 180 km/h, policia ka një mesazh për shoferët
Nderohen “Dëshmorët e Atdheut”, Klodian Tanushi e Zarife Hasanaj mes tyre
I merr koleges para për dasmën, por në vend të borxhit i jep dru
Klodiana Lala: Pse nisi “lufta” për Kushtetuesen, ku gaboi Meta

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media