Home Shqipëri
Kejvina kërcënon hapur mediat: Do përgjigjeni shumë shpejt (FOTO LAJM)
Modelja Kejvina Kthella ka reaguar pas lajmeve për thërritjen e saj në prokurori ku është marrë në pyetje për rreth 10 orë.

Vajza e njohur e ekranit është pyetur rreth Redjan Rrajës dhe lëvizjeve të tij ditët e fundit. Kujtojmë se Rraja aktualisht është i ndaluar nga policia si i dyshuar për përfshirjen e tij në atentantit ndaj prokurorit Arjan Ndoji në 1 nëntor, në Shkozet.

Ndërkohë, pas lajmeve të publikuara ajo ka kritikuar median duke i thënë se do përgjigjen.

"Gazeflliqësira do përgjigjeni shumë shpejt për këto artikuj që keni përdorur në emrin tim! Po abuzoni si kafshët plehra", shkruan modelja në InstaStory.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Presidenti i Milanit në telashe, Prokuroria kërkon dënimin me 6 vite burg
Me 180 km/h, policia ka një mesazh për shoferët
Nderohen “Dëshmorët e Atdheut”, Klodian Tanushi e Zarife Hasanaj mes tyre
I merr koleges para për dasmën, por në vend të borxhit i jep dru
Klodiana Lala: Pse nisi “lufta” për Kushtetuesen, ku gaboi Meta

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media