Home Shqipëri
Humbi jetën rrugës, kush është i riu që sapo ishte kthyer nga emigrimi
Një aksident fatal është regjistruar mesditën e sotme në fshatin Mashtërkor të Mirditës.

Si pasojw e aksidentit ka ndërruar jetë një i riu Alfred Gjeta (Marku).

Viktima nga Oroshi ka qenë duke ecur me mjetin e tij tip fuoristradë teksa makina e tij ka dalë nga rruga duke përfunduar në lumë, teksa mësohet se ishte nisur në fshatin ku po punonte në ndërtimin e një resorti turistik.

Mësohet se ai banonte në Durrës ndërsa kishte nisur një projekt në vendlindjen e tij pas kthimit nga emigrimi ndërtimin e një resorti turistik.

“Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Mashtërkor, Orosh, Mirditë, ku automjeti tip “Fuoristradë ML”, ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit, ende i pa identifikuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit të aksidentuar”, shkruhej në njoftimin e Policisë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të njëjtë por edhe shumë të ndryshëm, ku dallojnë femra dhe mashkulli Akrep
Erdogan mesazh Greqisë: Atyre që shohin ëndrra se ne do tërhiqemi, do u bëhemi makth!
COVID-19/ Rritet fluksi i të pacientëve, spitali Infektiv drejt mbarimit të shtretërve
Bashkia i heq rrugës emrin e heroit të Popullit, i vihet emri i vëllait të ish-kreut të bashkisë
Rama u sugjeroi t'i bënin vetë, mjeku: Maskat pa filtër, nuk kanë vlerë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media