Home Shqipëri
Jetonte vetëm me nënën pas divorcit, një person në Berat i jep fund jetës
Një person dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëhelumuar me fotoksinë.

Bëhet fjalë për një 62-vjeçar me emrin Azbi Shehu, i cili është gjetur në gjendje tepër të rëndë nga nëna e tij.

E alarmuar ajo ka njoftuar komshinjtë për ndihmë.

Mësohet se 62 vjeçari ka mbërritur me shenja jete në spitalin e Beratit, por me gjithë përpjekjen e mjekëve nuk i ka mbijetuar dot helmimit.

62-vjeçari i ndjerë, ishte i divorcuar dhe jetonte me nënën e tij në fshatin Pëllumbas, ish komuna Lumas.

Dyshohet se gjendja e mjeruar në të cilën jetonte e shtyu të merrte këtë vendim.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të njëjtë por edhe shumë të ndryshëm, ku dallojnë femra dhe mashkulli Akrep
Erdogan mesazh Greqisë: Atyre që shohin ëndrra se ne do tërhiqemi, do u bëhemi makth!
COVID-19/ Rritet fluksi i të pacientëve, spitali Infektiv drejt mbarimit të shtretërve
Bashkia i heq rrugës emrin e heroit të Popullit, i vihet emri i vëllait të ish-kreut të bashkisë
Rama u sugjeroi t'i bënin vetë, mjeku: Maskat pa filtër, nuk kanë vlerë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media