Home Shqipëri
Reshje, shtrëngata dhe temperatura të ulëta, surprizat e motit për nesër
Parashikimi për nesër, sipas IGJEUM - Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit

RESHJET

Nesër (e martë, dt. 03) priten reshje mesatare në qarqet Shkodër dhe Kukës dhe lokalisht mesatare në qaqet Dibër, Lezhë, Elbasan, Fier, Berat, Korçë, Vlorë.


Gjatë ditës së nesërme reshjet mund të jenë të shoqëruara edhe me shtrëngata.

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt. 03) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 16 °C

në vendet e ulëta: 11 / 14 °C

në vendet malore: 3 / 11 °C

ERA

Nesër (e martë, dt. 03) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, në zona të kufizuara të pjesës veri-lindore malore deri e fortë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Të njëjtë por edhe shumë të ndryshëm, ku dallojnë femra dhe mashkulli Akrep
Erdogan mesazh Greqisë: Atyre që shohin ëndrra se ne do tërhiqemi, do u bëhemi makth!
COVID-19/ Rritet fluksi i të pacientëve, spitali Infektiv drejt mbarimit të shtretërve
Bashkia i heq rrugës emrin e heroit të Popullit, i vihet emri i vëllait të ish-kreut të bashkisë
Rama u sugjeroi t'i bënin vetë, mjeku: Maskat pa filtër, nuk kanë vlerë!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media