Home Shqipëri
Plas Humori: Buffonit i duket fëmija i mbijetuar nga tërmeti si Verrati (VIDEO)
Buffon dhe Ronaldo kanë takuar sot dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kanë mbijetuar tërmetit në Thumanë.

Po ashtu dy yjet e Juventusit ju kanë dhuruar fëmijëve edhe fanella të Juventusit.

Buffon ishte ai që bënte shaka ku njërit nga vogëlushve i tha se ai i duket sikur Marco Verrati.

Këtë surprizë për voglushët ka arritur ta realizoj Edi Rama, i cili edhe ju kishte premtuar fëmijëve se do të ja u mundësonte të kishin një fanellë të yjeve.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gattuso largohet nga Napoli?
E FUNDIT/ Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, plagosen dy persona
Nesër e hënë, si pritet të jetë moti në ditët në vazhdim
Ndjekje si në filma, ç'ndodhi me durrsakun që ngriti policinë në këmbë (VIDEO)
Alpinisti rrëzohet nga Mali i Tomorrit, pritet të transportohet me helikopter drejt Tiranës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media