Home Shqipëri
Plane për të dalë? Mësoni fillimisht si do të jetë moti ditën e nesërme
Paqëndrueshmëria do të vijojë edhe për ditën e nesërme.

Moti do të jetë me vranësira mesatare dhe të dendura shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët e mesatar në formën e shtrëngatave.

Megjithatë duke nisur nga orët e pasdites intensiteti i reshjeve bie dhe shndërrohen në lokale dhe në formë pikash.

Për shkak të vranësirave pritet rritje e temperaturave në vlerat minimale duke variuar nga 2ºC në zonat malore deri në 13ºC në ato bregdetare dhe të ulëta.

Një rritje e lehtë edhe në vlerat e mesditës nga 12ºC në zonat malore deri në 18ºC në ato të ulëta dhe ato bregdetare.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Tentoi t’i jepte fund jetës", flet nëna që e martoi vajzën 15 vjeç
Tifozët e Napolit nuk fshihen, kërkojnë trajnerin e kombëtares shqiptare
Zhbllokohet sfida, Interi gjen golin (VIDEO)
Alpinisti i plagosur në Tomorr, niset helikopteri i Forcave Ajrore
Gattuso largohet nga Napoli?

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media