Home Shqipëri
4 persona të arrestuar, policia "blindon" befasisht Vlorën
Policia e Vlorës ka zhvilluar një operacion për kapjen e personave të shpallur në kërkim për vepra penale që lidhen kryesisht me kultivimin dhe trafikimin e lëndëve narkotike.

Burime bëjnë me dije se aksioni është përqendruar kryesisht në fshatrat e lumit të Vlorës, ndërsa 4 persona janë arrestuar në fshatin Kote.

Po ashtu të njëjtat burime bëjnë me dije se një prej personave të arrestuar është i dyshuar për djegien e një makine në qytetin bregdetar të Vlorës.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Çfarë tregon dhimbja e kokës në mëngjes
Sokol Balla i zë punën në çdo televizion? Përgjigjet hapur Rudina Xhunga
Mjaltë dhe kanellë, pse ky kombinim çudibërës i sjell kaq shumë dobi organizmit?
Beqaj publikon videon e të rinjve që festojnë në club: Shkelje ligji, ofenduese! (VIDEO)
Zgjedhjet e 25 prillit, Meta: Shqipëria pret një përmbysje të madhe!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media