Home Shqipëri
Shqiptari i vë flakën vetes para Parlamentit Europian
Një shtetas me origjine shqiptare i ka vënë flakën vetes para ndërtesës së Parlamentit Europian në Strasburg të Francës.

Sipas agjencisë italiane të lajmeve “DNA.fr”, ky shtetas ka lyer veten me benzinë para ambienteve të PE rreth orës 16:00 të kësaj të marte.

Forcat e sigurisë kanë ndërhyrë menjëherë në përpjekje për t’i shpëtuar jetën personit që po digjej.

Shqiptari gjithsesi ka marrë plage të rënda në fytyrë dhe duar. Ende nuk dihen arsyet e këtij veprimi ekstrem. Autoritete policore franceze nuk kanë identifikuar shqiptarin i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Çfarë tregon dhimbja e kokës në mëngjes
Sokol Balla i zë punën në çdo televizion? Përgjigjet hapur Rudina Xhunga
Mjaltë dhe kanellë, pse ky kombinim çudibërës i sjell kaq shumë dobi organizmit?
Beqaj publikon videon e të rinjve që festojnë në club: Shkelje ligji, ofenduese! (VIDEO)
Zgjedhjet e 25 prillit, Meta: Shqipëria pret një përmbysje të madhe!

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media