Home Shqipëri
Dalin pamjet, divani poshtë të cilit u gjet pa jetë vogëlushi 2-vjeçar në Kurbin
Një banesë në Kurbin është përfshirë nga flakët pasditen e kësaj të premteje ku si pasojë ka humbur jetën një 2 vjeçar.

Banesa e cila ishte në pronësi të Hakik Çokut, u përfshi nga flakët mesditën e sotme.

Mësohet se i mituri ka qënë duke u ngrohur në një sobë që ishte ndezur në një dhomë të improvizuar në kasollen e lopës.

Më pas fëmija është asfiksuar nga tymi, pasi rreth sobës kishte disa mbeturina të cilat kanë marrë flakë, nga pakujdesia e prindërve të vogëlushit 2-vjeçar.

Burime për mediat bëjnë me dije se kanë qënë zjarrëfikësit që kanë zbuluar trupin e fëmijës të asfiksuar dhe pa jetë, të strukur poshtë divanit.


Kurbin/Informacion paraprak:

Sot, rreth orës 15:00, në banesën e shtetasit H.C., banues në Sanxhak, Kurbin, ka rënë zjarr, ku pas mbërritjes së shërbimeve të Policisë dhe zjarrfikëses, në ambjentet e brendshme të banesës është konstatuar trupi i pajetë i një të mituri, 2-vjeçar.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se fëmija ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë dhe djegies.

Në vendngjarje grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
14 viktima, flet mjekja shqiptare në Itali: Italianët kanë kaluar në fazën e dytë
Bujar Nishani e quan Nexhmije Hoxhën "zonjë e zezë": Iku pa dhënë llogari për krimet
I biri mungon në varrim? Me flamurin kuqezi, përcillet në varreza Nexhmije Hoxha (FOTO LAJM)
Stresi nuk di të ndalet, i bën "diss" reperit shqiptar (VIDEO)
LSI i del në mbrojtje Metës me dokumenta: S'keni parë gjë akoma! (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media