Home Shqipëri
"Lokomotiva" ndihmon familjen e prekur nga tërmeti (FOTO LAJM)
Seriali 100% shqip, Lokomotiva ka nisur rrugëtimin drejt familjeve të prekura nga tërmeti për t'i dhënë atyre ndihmën që kanë nevojë.

"Lokomotiva nisi sot me kontributet e para për familjet e prekura nga tërmeti! Faleminderit të gjithë!"-ka shkruar Ermal Qori, autori i këtij seriali.

Seriali Lokomotiva, një prodhim “bio” me autor Ermal Qori, vjen për publikun shqiptar nga një grup të rinjsh tepër të talentuar që “guxojnë” të thyejnë monotoninë e realitetit. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Motra hapi sytë dhe kërkoi prindërit", flet djali i madh i familjes që u shua në Rrugën e Kombit
Vaksinimi i mjekëve të Pediatrisë, Manastirliu: Pas tyre të moshuarit
"U detyrova të shisja trupin": Gruaja rrëfen sprovat e jetës dhe çfarë ndodhte në dhomën e lokalit
"2021-sh i frikshëm", deri tani 12 viktima nga aksidentet
E nisi politikën me zero lekë dhe e ka çuar në qindra milion: Zbulohet pasuria e ish-ministrit Bushati

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media