Home Shqipëri
"Lokomotiva" ndihmon familjen e prekur nga tërmeti (FOTO LAJM)
Seriali 100% shqip, Lokomotiva ka nisur rrugëtimin drejt familjeve të prekura nga tërmeti për t'i dhënë atyre ndihmën që kanë nevojë.

"Lokomotiva nisi sot me kontributet e para për familjet e prekura nga tërmeti! Faleminderit të gjithë!"-ka shkruar Ermal Qori, autori i këtij seriali.

Seriali Lokomotiva, një prodhim “bio” me autor Ermal Qori, vjen për publikun shqiptar nga një grup të rinjsh tepër të talentuar që “guxojnë” të thyejnë monotoninë e realitetit. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Ik q**", qytetarët shfaqin pakënaqësi ndaj operacionit për pasuritë e "të fortëve" (FOTO LAJM)
Meta paralajmëron shpërndarjen e Parlamentit
Meta takon Bashën: Këto janë skandalet e fundit anti-kushtetuese dhe përpjekja për grusht shteti
"Makina e së vërtetës", kandidatët në garë për BKH i nënshtrohen testit të rëndësishëm
Arrestohet babë e bir në Durrës, "thesaret" që u gjetën brenda shtëpisë së tyre (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media