Home Shqipëri
10 familje në qiell të hapur, shkrumbohet totalisht godina në Shkodër
10 familje kanë dalë në qiell të hapur pasi një godinë është shkrumbuar nga flakët.

Godina ku banonin 10 familje quhet ish-Konviktet në Lagjen Kiras në Shkodër.

Raportohet se në vendngjarja ka të paktën 3 zjarrëfikëse, por flakët e mëdha nuk janë vënë nën kontroll duke shkrumbuar pjesën më të madhe të godinës.

Sipas burimeve policore dyshohet se shkak ka qenë një shkëndije elektrike. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Vaksinimi i mjekëve të Pediatrisë, Manastirliu: Pas tyre të moshuarit
"U detyrova të shisja trupin": Gruaja rrëfen sprovat e jetës dhe çfarë ndodhte në dhomën e lokalit
"2021-sh i frikshëm", deri tani 12 viktima nga aksidentet
E nisi politikën me zero lekë dhe e ka çuar në qindra milion: Zbulohet pasuria e ish-ministrit Bushati
Sherr me thika në Prizren, vdes 15 vjeçari

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2021 Albeu Online Media