Home Shqipëri
Aksident në Fier, përplasen makinat e lëndohen dy shoferët
Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Fierit.

Në aksin rrugor Fier-Ballsh pranë fshatit Kraps u përplasën një automjet tip "Benz", me drejtues A.Q., me mjetin tip "Volksëagen" me drejtues A.M.

Të dy drejtuesit janë dëmtuar dhe janë dërguar në Spitalin e Fierit për ndihmë mjekësore.

Nuk dihet ende gjendja e tyre shëndetësore.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Kush është Edison Çobo i shënjestruar sot nga OFL, krimineli famëkeq nga Berati
OFL vazhdon misionin, kush janë dy emrat që morën sot "letrën"
"Ik q**", qytetarët shfaqin pakënaqësi ndaj operacionit për pasuritë e "të fortëve" (FOTO LAJM)
Meta paralajmëron shpërndarjen e Parlamentit
Meta takon Bashën: Këto janë skandalet e fundit anti-kushtetuese dhe përpjekja për grusht shteti

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media