Home Shqipëri
E quan mik, Rama takon Mark Zuckerberg (FOTO LAJM)
Kryeministri Edi Rama ka takuar themeluesin e Facebook-ut Mark Zuckerberg.

Në Mynih të Gjermanisë po zhvillohet Konferenca e Sigurisë dhe janë të pranishëm politikanë e përfaqësues nga gjithë bota, ndër ta edhe Edi Rama.

Pas takimit Rama shpërndan fotot dhe e quan Zuckerbergun mik.

“Me Mark Zuckerberg, krijuesin e FACEBOOK, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë”, shkruan Rama. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Ik q**", qytetarët shfaqin pakënaqësi ndaj operacionit për pasuritë e "të fortëve" (FOTO LAJM)
Meta paralajmëron shpërndarjen e Parlamentit
Meta takon Bashën: Këto janë skandalet e fundit anti-kushtetuese dhe përpjekja për grusht shteti
"Makina e së vërtetës", kandidatët në garë për BKH i nënshtrohen testit të rëndësishëm
Arrestohet babë e bir në Durrës, "thesaret" që u gjetën brenda shtëpisë së tyre (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media