Home Shqipëri
Koronavirusi në Shqipëri, mes të infektuarve edhe 4 fëmijë
174 është numri i personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri.

Siç bëri të ditur Ministria e Shëndetit, mes të sëmurëve janë edhe katër fëmijë.

Raportohet se këta katër fëmijë nuk kanë shenja klinike dhe se deri më tani janë në gjendje të mirë. Njoftohet se ata janë kontakte të rasteve pozitive.

Kujtojmë këtu se, vetëm gjatë 24 orëve të fundit, në vendin tonë janë regjistruar 28 raste të reja. Deri në këto momente testuar 1144 janë raste të dyshuara dhe prej tyre janë të konfirmuar pozitivë me COVID-19, 174 qytetarë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mjeku shqiptar: Vetë u shërova por kam infektuar vajzën me koronavirus
Këshilltari i Merkel sulmon Sorecan me foton e tankeve në Tiranë; E turpshme për BE!
Kini kujdes! OBSH zbulon 3 fakte të reja për COVID-19 dhe duhen lexuar
Artur Zheji: Rama bashkë me ministrat kanë bërë testin e COVID-19 në një spital privat
Bilanc tragjik nga koronavirusi në SHBA: 1098 viktima gjatë 24 orëve të fundit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media