Home Shqipëri
Burri punonjës i SHISH dhe gruaja mësuese, kush është çifti i të infektuarve në Tropojë
“Harta e të prekurve nga COVID-19 është shtrirë tashmë edhe në Tropojë”- tha paraditen e sotme Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik, duke konfirmuar se ne kete qytet jane tashme dy raste te prekur me virusin.

Në Tropojë kanë dalë pozitiv, çift bashkëshortesh të moshës 48-50 vjeç, nga qyteti i Bajram- Currit.

Ata janë banorë në lagjen “Partizani” të këtij qytet.

Burri që është infektuar nga Koronavirusi është punonjës i Shërbimit Informativ në Tropojë, ndërsa gruaja është arsimtare.

Këtë njoftim e ka bërë të ditur Kryetari i Bashkisë Tropojë Rexhe Byberi.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Mjeku shqiptar: Vetë u shërova por kam infektuar vajzën me koronavirus
Këshilltari i Merkel sulmon Sorecan me foton e tankeve në Tiranë; E turpshme për BE!
Kini kujdes! OBSH zbulon 3 fakte të reja për COVID-19 dhe duhen lexuar
Artur Zheji: Rama bashkë me ministrat kanë bërë testin e COVID-19 në një spital privat
Bilanc tragjik nga koronavirusi në SHBA: 1098 viktima gjatë 24 orëve të fundit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media