Home Shqipëri
Nëpër rrugët e Tiranës me xhupin e Juventusit, Rama e sheh veten në faqet e tifozëve "bardhezi" (FOTO LAJM)
Ditën e djeshme kryeministri, Edi Rama doli nëpër rrugët e Tiranës për të ndërgjegjësuar njerëzit të qëndrojnë në shtëpi në këto kohë të vështira për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Përtej së tjerash, ajo që ka tërhequr vëmendjen ishte edhe xhupi i Juventusin që mbante veshur kryeministri, pasi sic dihet ai është një tifoz i deklaruar i "zonjës së vjetër".

Mirëpo fotot e Ramës në rrugët e Tiranës me xhupin e "Zonjës së Vjetër", janë bërë virale në internet, ose më saktë nga tifozët juventin.

Në një prej faqes së tifozëve bardhezi në Itali, janë shpërndarë fotot e Edi Ramës, teksa shoqërohen me shkrimin: "Kryeministri shqiptar Edi Rama përballet me emergjencën e koronavirusit me xhupin e Juventusit". /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Qeveria merr borxh rekord në euro, plot 120 milionë euro
Efektet e karantinës: Ermal Mamaqi rruan kokën dhe video epike nuk duhet humbur! (VIDEO)
Qytetari ia thotë troç Ramës: Ngele duke na bo si Enveri!
1,1 milion të infektuar me koronavirus në të gjithë botën, 58,004 të vdekur
Qeveria nuk u dërgoi pensionin në shtëpi, pensionistët "thyejnë" karantinën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media