Home Shqipëri
Shoferi i autoambulancës infektohet me koronavirus në Korçë
Vazhdon rritet numri i të infektuarve nga Koronavirusi në Shqipëri. Harta e vendeve të infektuara është zgjeruar edhe më tej.

Në qytetin e Korçës është konfirmuar një tjetër person me Covid-19.

Bëhet fjalë për një shoferin e ambulancës të Maliqit.

Personi i infektuar ka shfaqur simptoma të infeksionit si temperaturë dhe vështirësi në frymëmarrje kështu që i është nënshtruar analizave të cilat kanë rezultuar pozitive shkruan abcneës.

Mbetet ende e paqartë se si është infektuar ky person nga koronavirusi.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Qytetari ia thotë troç Ramës: Ngele duke na bo si Enveri!
1,1 milion të infektuar me koronavirus në të gjithë botën, 58,004 të vdekur
Qeveria nuk u dërgoi pensionin në shtëpi, pensionistët "thyejnë" karantinën
COVID-19/ Spanja shënon 932 të vdekur në orët e fundit
Studimi gjerman: Bota kërcënohet nga një pandemi që do të zgjasë tre vjet

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media