Home Shqipëri
15 milionë dollarë për kokën e Maduros, Trump e shpall në kërkim për trafik droge
Departamenti i Drejtësisë i SHBA-ve ka publikuar sot akuza penale për trafik droge në adresë të presidentit të Venezuelës Nicolas Maduro.

Departamenti i Shtetit po ofron një shpërblim prej 15 milionë dollarësh për kapjen e Maduros, raporton FoxNews.

Aktakuza ndaj një presidenti shteti në detyrë është jashtëzakonisht e pazakontë dhe është e detyruar të krijojë tensione midis Uashingtonit dhe Karakasit.


Në minutat dhe orët në vazhdim priten informacione më të detajuara.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Çdo ditë e humbur kushton jetë", Basha i kërkon Ramës të rrisë numrin e testimeve
Meta thirrje urgjente autoriteteve shqiptare: Lejojini shqiptarët të hynë në vendin e tyre
Nis rëndohet gjendja edhe në Greqi, shkon në 70 numri i viktimave
Fuga i del kundër Akademisë së Shkencave: Shtrembëroi të dhënat për COVID-19
"Po kalojnë netët mes borës dhe acarit", PD akuza të rënda qeverisë për shqiptarët e mbetur në kufi

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media