Home Shqipëri
Shqiptari dërgon video nga Spanja, gruaja me koronavirus varritet për të marrë frymë (VIDEO)
Koronavirusi ka mbërthyer botën. Kjo video vjen nga një shqiptar që jeton në Spanjë ku tregon një grua e cila ka shumë vështirësi në frymëmarrje dhe thuajse nuk qëndron dot një moment pa kryer frymëmarrje të shpeshta.

Pamjet janë dërguar nga një shqiptar banues në Spanjë i cili ka filmuar një video nga dritarja e ballkonit të tij.

“Përshëndetje JOQ. Përshëndes te gjith shqiptaret…ju letem rrini ne shtepi se eshte shum keq puna nje video nga Spanja”, shruan qytetari.

Situata nga koronavirusi në Spanjë paraqitet kritike. Mbi 8,500 raste të reja dhe 655 vdekje u regjistruan në 24 orë

Numri i përgjithshëm i vdekjeve tejkaloi 4,000. Përhapja në vend u rrit në 56.198 nga 47.610 dje. Numri i vdekjeve u rrit në 4.089, nga 3.434 të Mërkurën.
Dërgoja mikut në:
Tozzi
e Enjte 26 Mars 2020, Ora 18:46
Or majmun tunguzije a nuk e sheh se ky incizim eshte i marem direkt nga tv ..?!?
Shkruani komentin tuaj!
 
Mediat italiane nxjerrin pamjet: Si u pritën 30 mjekët shqiptarë (FOTO LAJM)
Nga sot leje edhe për pazar, çfarë duhet të dini
Parashimimi i motit për sot, si pritet të nisë java
30 bluza të bardha krah Italisë, mjekja italiane shpreh falenderimet më të ndjera për Shqipërinë
Shefja e Infektivit apel të fortë shqiptarëve: Mos dilni, po bëjmë luftë (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media