Home Shqipëri
Alarmi nga koronavirusi, izolimi mund të zgjasë edhe 6 muaj të tjerë
Izolimi ndaj koronavirusit mund të zgjasë deri në 6 muaj.

Pandemia e koronavirusit ka izoluar të gjithë botën derisa të gjendet një trajtim për të kuruar infeksionin që po përhapet me shpejtësi.

Një zyrtare e shëndetësisë në Britani deklaroi se izolimi mund të zgjasë edhe 6 muaj të tjerë për të shmangur rikthimin e koronavirusit.

Siç raporton Daily Mail, Jenny Harries shpreson se më e keqja e pandemisë të përfundojë deri për Pashkë.

Kjo tregon se Britania mund të ketë ditët më të errëta në dy javët e fundit dhe do e shohë dritën në fund të tunelit pas përfundimit të sezonit veror.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Përfshihet nga flakët lokali i i burrit të deputetes në Lungomare
Sherr mes fqinjve, dy vëllezërit thyejnë rregullat e karantinës dhe bëjnë për spital babë e birë
Sot vetëm 6 raste të reja, ka shpresë në Shqipëri për luftën ndaj koronavirusit?
Rritja më e ulët në tre javë në numrin e të infektuarve, sa ka shkuar sot
Burrat apo gratë, cilët vuajnë më shumë nga mbipesha dhe diabeti në Shqipëri?

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media