Home Shqipëri
Franca në alarm! Të dhënat e orëve të fundit: 3,922 të infektuar, 365 të vdekur
Gjatë 24 orëve të fundit, Franca ka regjistruar 3,922 raste të reja dhe 365 viktima.

Kjo është shifra më e lartë e të infektuarve dhe të vdekurve që ka arritur Franca që kur shpërtheu pandemia e Covid-19.

Numri total i të infektuarve ka arritur në 29,155, nga të cilët 1,696 janë viktima. Autoritetet franceze thonë se 13.904 persona janë në spital dhe 3,375 ndodhen në kujdes intensiv.

Shifrat e orëve të fundit e bëjnë Francën shtetin e tretë më të prekur në Europë.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Përfshihet nga flakët lokali i i burrit të deputetes në Lugomare
Sherr mes fqinjve, dy vëllezërit thyejnë rregullat e karantinës dhe bëjnë për spital babë e birë
Sot vetëm 6 raste të reja, ka shpresë në Shqipëri për luftën ndaj koronavirusit?
Rritja më e ulët në tre javë në numrin e të infektuarve, sa ka shkuar sot
Burrat apo gratë, cilët vuajnë më shumë nga mbipesha dhe diabeti në Shqipëri?

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media