Home Shqipëri
Dorëhiqet drejtori i pestë i Kadastrës në Vlorë brenda pak muajsh
Ditën e sotme është dorëhequr Bilbil Aliaj nga drejtimi i Kadastrës së Vlorës.

Aliaj u emërua në detyrë në 4 shkurt 2020 dhe e mbajti detyrën për rreth 4 muaj.

Ky është drejtori i pestë i institucionit i larguar nga drejtimi i Kadastrës prej shtatorit 2019. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nikoll Lesi thirrje Bashës: Mos e bëj këtë se do të të shqyejë sërish Rama
Deklarata e fortë Myslim Murrizit: Shqiptarët të bëhen gati për një '97 të dytë në shtator!
Të dhënat e fundit nga COVID-19: Sa jetë njerëzish ka marrë në të gjithë botën (FOTO LAJM)
Moti sot i paqendrueshëm, priten vranësira edhe shtrëngata shiu me stuhi
Rama e nis me lajme të mira që me mëngjes: Hapen aplikimet për financim në bujqësi! (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media