Home Shqipëri
Ndërron jetë në spitalin Infektiv 64-vjeçarja me Covid-19
Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 64-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19, e cila ishte e shtruar prej 3 javësh në spital, në gjendje të rëndë.

64-vjeçarja që vuante prej 4 muajsh nga limfoma e trurit, nuk arriti dot të mbijetonte, pavarësisht mjekimit intensiv dhe përpjekjeve të stafit mjekësor.

64-vjeçarja është viktima e 32 e prekur nga COVID-19 në Shqipëri.

Ministria e Shëndetësisë i shpreh ngushëllimet familjes së të ndjerës dhe apelon edhe një herë qytetarët të respektojnë rregullat e distancimit social, për të mbrojtur veten dhe të tjerët.
Dërgoja mikut në:
Hot
e Shtunë 23 Maj 2020, Ora 22:49
Po mjaft mo me kete virus qe nuk ekziston boll luajtet me popullin or derra
mos harroni se edhe ju te gazetaris do te vaksinoni dhe te shohim se cfar do te ndodhe me ju dhe me femijt tuaj !!!!
Hot
e Shtunë 23 Maj 2020, Ora 22:50
Po mjaft mo me kete virus qe nuk ekziston boll luajtet me popullin or derra
mos harroni se edhe ju te gazetaris do te vaksinoni dhe te shohim se cfar do te ndodhe me ju dhe me femijt tuaj !!!!
Hot
e Shtunë 23 Maj 2020, Ora 23:02
Po mjaft mo me kete virus qe nuk ekziston boll luajtet me popullin or derra
mos harroni se edhe ju te gazetaris do te vaksinoni dhe te shohim se cfar do te ndodhe me ju dhe me femijt tuaj !!!!
Shkruani komentin tuaj!
 
Me armë në brez gati për të qëlluar, si u kap "mat" 45-vjeçari i rrezikshëm në Tiranë
Tmerr për këmbësorët, i riu u sulej dhe i vidhte në mes të ditës
Nikoll Lesi thirrje Bashës: Mos e bëj këtë se do të të shqyejë sërish Rama
Deklarata e fortë Myslim Murrizit: Shqiptarët të bëhen gati për një '97 të dytë në shtator!
Të dhënat e fundit nga COVID-19: Sa jetë njerëzish ka marrë në të gjithë botën (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media