Home Shqipëri
Aspak i penduar! Rama nuk e quan më as teatër: Rrënova një karakatinë (FOTO LAJM)
Pavarësisht kritikave, kryeministri Edi Rama duket shumë i bindur dhe aspak i penduar për shembjen e teatrit.

Sot, Rama ka replikuar me disa ndjekës në profilin e tij në Facebook.

Komentuesi: Një pyetje Z. Kryeministër!
Keni parë ju ndonjëherë apo keni dëgjuar që në një vend tjetër të botës , Qeveria e një shteti ka rrënuar Teatër Kombëtar me ndihmën e 1500 policëve!

Unë skam parë as skam dëgjuar!

Rama: Nuk kemi rrënuar teatër kombëtar por një karakatinë dhe nuk kanë qënë 1500 policë po aq sa duheshin për të kryer punë!

Dërgoja mikut në:
Emigranti
e Shtunë 23 Maj 2020, Ora 23:36
Ik or Ed bilbilosh se kam pas tjatër mejtim par ty por tash ta shumzoj me zero, e tash jam pendu ke tkam propogandu si nja ndryshim ke mujt me sjell par Atdheun tem, por tin mor skizofren veç mjerim ke mbjell na Atdheun tem, dhe tash tin duhet me u deskrititu ke Popullli ma mir me e kuptu çka ftyre keni ju ke veç par veti me fitu e pan Popullin e gjor mos me u kujtu, kta ftyra jeni ju ptu raz e bastardu.
Shkruani komentin tuaj!
 
Shpërthim i fuqishëm pranë QSUT-së, policia zbardh detajet
Atentati në sheshin e hotelit në Laç, kush është biznesmeni që u vra
Laçi u trondit nga të shtënat, kush është 21 vjeçari i plagosur
Tronditet Laçi, një i vdekur dhe një i plagosur
Rudina Hajdari: Nuk dorëzohem, kërkoj ndryshimin e sistemit zgjedhor

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media